Akciová ponuka WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 5.5.2016

Akciová ponuka - máj 2016

Vážení zákazníci,
na mesiac máj sme pre Vás pripravili mimoriadnu akciovú ponuku platnú pre modelové rady Mitsubishi ASX a Lancer.

Rodinný bodyguard Mitsubishi ASX s úsporným benzínovým motorom 1.6 MIVEC je teraz dostupný už od 14 900 EUR. Vozidlo pritom už v základnej výbave Inform obsahuje 7 airbagov (vrátane kolenného airbagu vodiča), bezpečnostné systémy riadenia stability a trakcie ASC a TCL, systém brániaci zablokovaniu bŕzd ABS, klimatizáciu, elektricky ovládané okná a vonkajšie spätné zrkadla s vyhrievaním, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a 16" disky kolies. Mimoriadne sme pre Vás taktiež výrazne zvýhodnili verzie so vznetovými motormi. Bohato vybavené Mitsubishi ASX 1.6 DI-D Invite+ s úsporným naftovým motorom a s pohonom 4x4 teraz kúpite už od 21 050 EUR. Novinkou v ponuke je motorizácia 2.2 DI-D s pohonom 4x4 a so 6-stupňovou automatickou prevodovkou.

Tajomný športiak Mitsubishi Lancer môžete zaobstarať za mimoriadnu cenu už od 13 500 EUR. Štandardná výbava zahŕňa klimatizáciu, 7 airbagov (vrátane kolenného airbagu vodiča), bezpečnostné systémy ABS+EBD, systém aktívneho riadenia stability ASC a trakcie TCL, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické ovládanie okien a vonkajších spätných zrkadiel, autorádio s CD a MP3 prehrávačom, 16" disky kolies a veľa ďalších prvkov, vďaka ktorým Vám Lancer ponúkne pôžitok z bezpečnej, komfortnej, úspornej a pritom športovej jazdy.

Novinkou v ponuke Mitsubishi je úplne nový OUTLANDER a aj terénny pick-up L200.

MITSUBISHI ASX

  • CENA UŽ OD 14 900 EUR
  • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 5.900 EUR S DPH
  • MIMORIADNE NÍZKA KOMBINOVANÁ SPOTREBA IBA 5,0 l/100 km
  • INTELIGENTNÝ POHON 4x4 S MOŽNOSŤOU VOĽBY REŽIMU POHONU
  • NAJVÄČŠÍ BATOŽINOVÝ PRIESTOR VO SVOJEJ TRIEDE AŽ 488 l*
ASX už za 14 900 EUR
Diesel s pohonom 4x4 už za 21 050 EUR

* po úprave

Mitsubishi ASX je mimoriadne úsporný crossover vybavený osvedčeným pohonom 4x4 a kombinovanou spotrebou iba 5,0 l/100 km. Ponúka Vám najväčší batožinový priestor vo svojej triede o objeme úctyhodných 488 l. O Vašu bezpečnosť sa postará 7 airbagov a cestovanie Vám spríjemní klimatizácia už v základnej výbave.


MITSUBISHI LANCER

  • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 1.250 EUR S DPH
  • VYNIKAJÚCE JAZDNÉ VLASTNOSTI, MIMORIADNA KVALITA
  • ŠPORTOVÁ HISTÓRIA
CENA MODELU UŽ OD 13.500 EUR

Mitsubishi LANCER pôsobí dravo, dynamicky a má veľké športové ambície. Zároveň je pritom veľmi bezpečný, v roku 2009 získal najvyššie hodnotenie 5 hviezdičiek v nárazových testoch Euro NCAP. Už základnej výbave má napríklad systém aktívneho riadenia stability, systém elektronickej kontroly trakcie, 7 airbagov či klimatizáciu. V ponuke je s výkonným, ale pritom úsporným motorom 1.6 MIVEC. Vychutnajte si neprekonateľné zážitky z jazdy!


MITSUBISHI PAJERO

  • AKCIOVÁ PONUKA NA VERZIU INSTYLE+ SO ZĽAVOU AŽ 5.850 EUR
  • MIMORIADNE TERÉNNE SCHOPNOSTI A KOMFORT NA BEŽNEJ CESTE
ZĽAVA AŽ 5.850 EUR NA VERZIU LWB INSTYLE+

Mitsubishi Pajero. Fantastických 12 víťazstiev v Rallye Dakar iba zdôrazňuje výnimočnosť tohto vozidla. S motorom 3.2 DI–D s výkonom 140kW/ 190 koní a so sofistikovaným pohonom 4x4 Super Select II sa dostanete kamkoľvek. Pajero vďaka svojej sile s ľahkosťou utiahne príves s hmotnosťou až 3 500 kg.


Oslovte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu MITSUBISHI so žiadosťou o ponuku. Vyskúšajte si osobne schopnosti našich modelov pri predvádzacej jazde.

Neváhajte a navštívte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu Mitsubishi Motors, ktorý Vám rád poradí aj pri dovybavení Vášho súčasného vozidla a ponúkne Vám náhradné diely a príslušenstvo za zvýhodnené ceny.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk