Akciová ponuka WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 31.1.2015

JESENNÁ AKCIOVÁ PONUKA MITSUBISHI

Vážení klienti,
neváhajte a využite aktuálnu mimoriadnu akciovú ponuku na vozidlá MITSUBISHI.

MITSUBISHI ASX vybavený úsporným benzínovým motorom 1.6 MIVEC získate práve teraz za mimoriadnu cenu už od 14 900 EUR. Vozidlo už v základnej výbave obsahuje 7 airbagov (vrátane kolenného airbagu pre vodiča), bezpečnostné systémy riadenia stability a trakcie ASC a TCL, protiblokovací systém ABS, klimatizáciu, elektricky ovládané okná a vonkajšie spätné zrkadlá, diaľkové centrálne uzamykanie a veľa ďalších prvkov komfortnej a bezpečnostnej výbavy. Na Mitsubishi ASX s motorom 1.6 Mivec platí teraz zľava až 4 400 EUR s DPH.

Cenové zvýhodnenie až 5.200 EUR sme pre vás pripravili na verzie so vznetovými motormi 1.8 DI-D a 2.2 DI-D, ktoré sú vybavené vyspelým systémom voliteľného pohonu všetkých kolies 4 x 4. Verzia ASX 1.8 DI-D Invite 4WD s bohatou sériovou výbavou je teraz dostupná už od 20 800 EUR s DPH.

Novinkou v ponuke modelu ASX je motorizácia 2.2 DI-D (výkon 110 kW/150 k a krútiaci moment až 360 Nm) v kombinácii s vyspelou 6-stupňovou automatickou prevodovkou, s cenou už od 25 900 EUR.

Minuloročnú novinku MITSUBISHI OUTLANDER 3. generácie môžete v rámci tejto skvelej akciovej ponuky získať so zľavou až 8 000 EUR*. Bohato vybavená verzia 2.0 MIVEC Intense (110 kW/150 k) je dostupná už od 21 500 EUR s DPH. Obľúbená verzia výbavy Intense+ v kombinácii so vznetovým motorom 2.2 DI-D (výkon 110 kW/150 k a krútiaci moment až 380 Nm) a pohonom 4 x 4 je teraz v rámci akcie dostupná už za 27 900 EUR* s DPH. Vozidlo v rovnakej výbave vybavené pokročilou 6-stupňovou automatickou prevodovkou je k dispozícii v cene už od 29 900 EUR* s DPH.

Základná výbava modelu Mitsubishi Outlander pritom okrem iného obsahuje 7 airbagov, bezpečnostné systémy ABS+ASC+TCL, dvojzónovú automatickú klimatizáciu, rádio s CD a MP3-prehrávačom, 16-palcové disky kolies z ľahkých zliatin a parkovacie senzory. V najvyššej výbave Instyle v kombinácii s automatickou prevodovkou sú aj prvky ako adaptívny tempomat ACC, systém monitorovania a udržovania jazdného pruhu LDW a taktiež aj systém na predchádzanie a zmierňovanie následkov prípadného čelného nárazu FCW.

Športovo ladený MITSUBISHI LANCER v dvoch prevedeniach karosérie Sportsedan a Sportback môžete v rámci tejto akciovej ponuky získať už za 12 500 EUR s DPH. Bohatá základná výbava obsahuje napr. 7 airbagov (vrátane kolenného pre vodiča), bezpečnostné systémy riadenia stability a trakcie ASC a TCL, protiblokovací systém ABS, klimatizáciu, elektricky ovládané okná a vonkajšie spätné zrkadlá, diaľkové centrálne uzamykanie, rádio s CD/MP3 a veľa ďalších prvkov. Vďaka tomu vám nový Lancer poskytne pôžitok z bezpečnej, komfortnej, úspornej a pritom stále športovej jazdy.

Pokiaľ uvažujete nad mimoriadne kvalitným a úsporným vozidlom, na ktoré sa môžete spoľahnúť v každej situácii, je práve teraz najlepší okamih pre kúpu nového vozidla Mitsubishi. Crossover ASX, nový OUTLANDER 3. generácie, športový LANCER alebo aj off-road ikona PAJERO sú aktuálne dostupné za najvýhodnejších podmienok.

Preto neváhajte a navštívte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu Mitsubishi Motors, ktorý Vám rád poradí aj pri dovybavení Vášho súčasného vozidla a ponúkne Vám náhradné diely a príslušenstvo za zvýhodnené ceny.

* Ponuka sa vzťahuje len na skladové vozidlá a platí len do vypredania zásob. Viac informácií vám ochotne poskytne váš autorizovaný predajca Mitsubishi Motors.

MITSUBISHI ASX

 • CENA UŽ OD 14 900 EUR
 • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 5.200 EUR S DPH
 • MIMORIADNE NÍZKA SPOTREBA IBA 5,6 l/100 km
 • INTELIGENTNÝ POHON 4x4 S MOŽNOSŤOU VOĽBY REŽIMU POHONU
 • NAJVÄČŠÍ BATOŽINOVÝ PRIESTOR VO SVOJEJ TRIEDE AŽ 488 l*
MITSUBISHI BUDE MOJE !
ASX už za 14 900 EUR

* po úprave

Mitsubishi ASX je mimoriadne úsporný crossover s osvedčeným pohonom 4x4 a kombinovanou spotrebou iba 5,6 l/100 km. S motorom 1.8 DI–D MIVEC je zároveň prvým dieselom na svete s variabilným časovaním ventilov medzi osobnými automobilmi. Ponúka Vám najväčší batožinový priestor vo svojej triede o objeme úctyhodných 488 l. O Vašu bezpečnosť sa postará 7 airbagov a cestovanie Vám spríjemní klimatizácia už v základnej výbave.


MITSUBISHI OUTLANDER 3. generácie

 • ZĽAVA AŽ 8 000 EUR*
 • INTELIGENTNÝ POHON 4 X 4 S MOŽNOSŤOU PREPÍNANIA REŽIMU POHONU
 • MIMORIADNE NÍZKA KOMBINOVANÁ SPOTREBA IBA 5,3 L /100 KM
 • BEZPEČNOSŤ, PRIESTOR A MAXIMÁLNY JAZDNÝ KOMFORT
 • BOHATÁ ŠTANDARDNÁ VÝBAVA
DIESEL 4x4 v AKCI UŽ ZA 27 900* EUR
ZĽAVA AŽ 8 000* EUR

* Ponuka sa vzťahuje len na skladové vozidlá a platí len do vypredania zásob. Viac informácií vám ochotne poskytne váš autorizovaný predajca Mitsubishi Motors.

Mitsubishi Outlander 3. generácie je ideálnym vozidlom pre moderné rodiny s aktívnym životným štýlom. Vyspelá technlógia pohonu 4x4 v kombinácii s výkonom motora až 110 kW/150 koní Vám umožní cestovať prakticky kamkoľvek. Pritom Vám poskytne nebývalý komfort vďaka variabilnému interiéru s kapacitou až 7 miest a velký batožinový priestor s objemom 667 l (po prestavbe).O Vašu bezpečnosť sa vždy postará rad vyspelých technologických riešení ako sú napríklad adaptívny tempomat, systém predchádzania čelným kolíziám, systém varovania pred opustením jazdného pruhu, xenonové svetlomety super-HID “Wide Vision” alebo parkovacia kamera.


MITSUBISHI LANCER

 • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 2.400 EUR S DPH
 • VYNIKAJÚCE JAZDNÉ VLASTNOSTI, MIMORIADNA KVALITA
 • ŠPORTOVÁ HISTÓRIA
CENA MODELU UŽ OD 12.500 EUR

Mitsubishi LANCER pôsobí dravo, dynamicky a má veľké športové ambície. Zároveň je pritom veľmi bezpečný, v roku 2009 získal najvyššie hodnotenie 5 hviezdičiek v nárazových testoch Euro NCAP. Už základnej výbave má napríklad systém aktívneho riadenia stability, systém elektronickej kontroly trakcie, 7 airbagov či klimatizáciu. Teraz prichádza na trh s výkonnými motormi 1.6 MIVEC a 1.8 MIVEC, ktoré ponúkajú vynikajúcu jazdnú dynamiku a úspornú prevádzku. Vychutnajte si neprekonateľné zážitky z jazdy!


MITSUBISHI PAJERO

 • AKCIOVÁ PONUKA NA VERZIE INSTYLE SO ZĽAVOU AŽ 4.000 EUR
 • MIMORIADNE TERÉNNE SCHOPNOSTI A KOMFORT NA BEŽNEJ CESTE
ZĽAVA AŽ 4.000 EUR NA VERZIE LWB INSTYLE
MODELOVÉHO ROKU 2014 !

Mitsubishi Pajero. Fantastických a doposiaľ neprekonaných 12 víťazstiev v Rallye Dakar iba zdôrazňuje výnimočnosť tohto vozidla. S motorom 3.2 DI–D s výkonom 147kW/ 200 koní a so sofistikovaným pohonom 4x4 Super Select II sa dostanete kamkoľvek. Pajero vďaka svojej sile s ľahkosťou utiahne príves s hmotnosťou až 3 500 kg.


MITSUBISHI BUDE MOJE ! .... Oslovte svojho najbližšieho autorizované predajcu MITSUBISHI so žiadosťou o ponuku. Vyskúšajte si osobne schopnosti našich modelov pri predvádzacej jazde.

Neváhajte a navštívte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu Mitsubishi Motors, ktorý Vám rád poradí aj pri dovybavení Vášho súčasného vozidla a ponúkne Vám náhradné diely a príslušenstvo za zvýhodnené ceny.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk