Akciová ponuka WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 5.7.2015

Akciová ponuka - jún 2015

Vážení zákazníci,
na mesiac jún sme pre Vás pripravili mimoriadnu akciovú ponuku na modely Mitsubishi ASX, Outlander X a Lancer.

Nadpozemské SUV Mitsubishi ASX s úsporným benzínovým motorom 1.6 MIVEC si teraz môžete mimoriadne zaobstarať už za 14 900 EUR. Vozidlo pritom už v základnej výbave obsahuje 7 airbagov (vrátane kolenného airbagu vodiča), bezpečnostné systémy riadenia stability a trakcie ASC a TCL, systém brániaci zablokovaniu bŕzd ABS, klimatizáciu, elektricky ovládané okná a vonkajšie spätné zrkadla s vyhrievaním, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a 16" kolesá. Mimoriadne sme pre Vás taktiež výrazne zvýhodnili dieselové verzie. Bohato vybavené Mitsubishi ASX 1.8 DI-D Invite 4WD s dieselovým motorom s výkonom 150 koní a s pohonom 4x4 teraz kúpite už od 20 900 EUR. Novinkou v ponuke je motorizácia 2.2 DI-D s pohonom 4x4 a so 6-stupňovou automatickou prevodovkou.

SUV budúcnosti Mitsubishi Outlander X teraz môžete mimoriadne získať so zľavou až 8 000 EUR. Bohato vybavená verzia 2.0 Intense s benzínovým motorom s výkonom 150 koní môže byť Vaša už za 21 500 EUR. Základná výbava Mitsubishi Outlander X okrem iného obsahuje 7 airbagov, bezpečnostné systémy ABS, ASC a TCL, dvojzónovú automatickú klimatizáciu, tempomat, rádio s CD a MP3 prehrávačom, 16" disky kolies z ľahkých zliatin a parkovacie senzory. Verzia so vznetovým motorom 2.2 DI-D (110 kW / 150 koní) a v kombinácii s pohonom 4x4 je dostupná už od 23 500 EUR, so 6-stupňovou automatickou prevodovkou už od 29.900 EUR.

Novinkou je možnosť rozšírenia ponuky o silnejšiu dieselovú motorizáciu 2.2 DI-D s výkonom 132 kW / 180 koní v kombinácii s manuálnou ako aj automatickou prevodovkou – v prevedení Rallitronic! Bližšie informácie získate u svojho predajcu Mitsubishi.

Tajomný športiak Mitsubishi Lancer môžete zaobstarať za mimoriadnu cenu už od 12 500 EUR. Štandardná výbava zahŕňa klimatizáciu, 7 airbagov (vrátane kolenného airbagu vodiča), bezpečnostné systémy ABS+EBD, systém aktívneho riadenia stability ASC a trakcie TCL, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, elektrické ovládanie okien a vonkajších spätných zrkadiel, autorádio s CD a MP3 prehrávačom, 16" kolesá a veľa ďalších prvkov, vďaka ktorým Vám Lancer ponúkne pôžitok z bezpečnej, komfortnej, úspornej a pritom športovej jazdy.

MITSUBISHI ASX

 • CENA UŽ OD 14 900 EUR
 • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 5.100 EUR S DPH
 • MIMORIADNE NÍZKA SPOTREBA IBA 5,6 l/100 km
 • INTELIGENTNÝ POHON 4x4 S MOŽNOSŤOU VOĽBY REŽIMU POHONU
 • NAJVÄČŠÍ BATOŽINOVÝ PRIESTOR VO SVOJEJ TRIEDE AŽ 488 l*
ASX už za 14 900 EUR
Diesel s pohonom 4x4 už za 20 900 EUR

* po úprave

Mitsubishi ASX je mimoriadne úsporný crossover s osvedčeným pohonom 4x4 a kombinovanou spotrebou iba 5,6 l/100 km. S motorom 1.8 DI–D MIVEC je zároveň prvým dieselom na svete s variabilným časovaním ventilov medzi osobnými automobilmi. Ponúka Vám najväčší batožinový priestor vo svojej triede o objeme úctyhodných 488 l. O Vašu bezpečnosť sa postará 7 airbagov a cestovanie Vám spríjemní klimatizácia už v základnej výbave.


MITSUBISHI OUTLANDER

 • ZĽAVA AŽ 8 000 EUR
 • INTELIGENTNÝ POHON 4 X 4 S MOŽNOSŤOU PREPÍNANIA REŽIMU POHONU
 • MIMORIADNE NÍZKA KOMBINOVANÁ SPOTREBA IBA 5,3 L /100 KM
 • BEZPEČNOSŤ, PRIESTOR A MAXIMÁLNY JAZDNÝ KOMFORT
 • BOHATÁ ŠTANDARDNÁ VÝBAVA
DIESEL 4x4 v AKCII UŽ ZA 23 500 EUR
ZĽAVA AŽ 8 000 EUR

Mitsubishi Outlander 3. generácie je ideálnym vozidlom pre moderné rodiny s aktívnym životným štýlom. Vyspelá technológia pohonu 4x4 v kombinácii s výkonom motora 110 kW/150 koní Vám umožní cestovať prakticky kamkoľvek. Pritom Vám poskytne nebývalý komfort vďaka variabilnému interiéru s kapacitou až 7 miest a velký batožinový priestor s objemom 667 l (po prestavbe).O Vašu bezpečnosť sa vždy postará rad vyspelých technologických riešení ako sú napríklad adaptívny tempomat, systém predchádzania čelným kolíziám, systém varovania pred opustením jazdného pruhu, xenonové svetlomety super-HID “Wide Vision” alebo parkovacia kamera.


MITSUBISHI LANCER

 • MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA SO ZĽAVOU AŽ 2.250 EUR S DPH
 • VYNIKAJÚCE JAZDNÉ VLASTNOSTI, MIMORIADNA KVALITA
 • ŠPORTOVÁ HISTÓRIA
CENA MODELU UŽ OD 12.500 EUR

Mitsubishi LANCER pôsobí dravo, dynamicky a má veľké športové ambície. Zároveň je pritom veľmi bezpečný, v roku 2009 získal najvyššie hodnotenie 5 hviezdičiek v nárazových testoch Euro NCAP. Už základnej výbave má napríklad systém aktívneho riadenia stability, systém elektronickej kontroly trakcie, 7 airbagov či klimatizáciu. V ponuke je s výkonným, ale pritom úsporným motorom 1.6 MIVEC. Vychutnajte si neprekonateľné zážitky z jazdy!


MITSUBISHI PAJERO

 • AKCIOVÁ PONUKA NA VERZIE INSTYLE SO ZĽAVOU AŽ 5.720 EUR
 • MIMORIADNE TERÉNNE SCHOPNOSTI A KOMFORT NA BEŽNEJ CESTE
ZĽAVA AŽ 5.720 EUR NA VERZIU LWB INSTYLE

Mitsubishi Pajero. Fantastických a doposiaľ neprekonaných 12 víťazstiev v Rallye Dakar iba zdôrazňuje výnimočnosť tohto vozidla. S motorom 3.2 DI–D s výkonom 147kW/ 200 koní a so sofistikovaným pohonom 4x4 Super Select II sa dostanete kamkoľvek. Pajero vďaka svojej sile s ľahkosťou utiahne príves s hmotnosťou až 3 500 kg.


Oslovte svojho najbližšieho autorizované predajcu MITSUBISHI so žiadosťou o ponuku. Vyskúšajte si osobne schopnosti našich modelov pri predvádzacej jazde.

Neváhajte a navštívte svojho najbližšieho autorizovaného predajcu Mitsubishi Motors, ktorý Vám rád poradí aj pri dovybavení Vášho súčasného vozidla a ponúkne Vám náhradné diely a príslušenstvo za zvýhodnené ceny.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk