Mitsubishi ASX - Predstavenie WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 9.12.2016
Kúpa vozidla Mitsubishi ASX
EuroNCAP
PDF na stiahnutie
Akčná ponuka originálnych kompletov zimných kolies Mitsubishi ASX Napsali
Kompatibilita mobilných telefónov s Mitsubishi handsfree systémom

5-ti ročná záruka Mitsubishi

Mitsubishi ASX
Cena už od 14 900 EUR s DPH
Akciová zľava až 5 900 EUR s DPH
Akce Mitsubishi ASX
Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX posúva triedu crossoverov o kategóriu vyššie. V rámci svojej triedy dosahuje mimoriadne nízku kombinovanú spotrebu iba 5 l / 100 km a jeho veľký batožinový priestor s objemom až 488 l* odvezie všetko potrebné pre Vaše aktivity.

Mitsubishi ASX je presne šitý na mieru Vášmu životu - má nový dynamický štýl a pýši sa modernými technológiami a výbavou, ktorá uspokojí aj ten najaktívnejší životný štýl. Využíva osvedčený voliteľný pohon 4x4, ktorý nadväzuje na viac než 80-ročnú tradíciu značky Mitsubishi vo výrobe vozidiel s pohonom všetkých kolies. Vodiči na ňom ocenia napríklad aj asistent rozjazdu do kopca, ktorý zabraňuje nechcenému cúvnutiu , alebo parkovaciu kameru, ktorá poskytne perfektný prehľad o dianí za vozidlom.

Keď si sadnete za volant, zistíte, že aj napriek svojmu aerodynamickému tvaru Vám model ASX poskytuje prekvapivo zvýšenú polohu sedadla. V kombinácii so zošikmeným tvarom prednej kapoty poskytuje lepší výhľad na cestu, aby manévrovanie s vozidlom bolo jednoduchšie a bezpečnosť vyššia. Zvýšený posed rovnako umožňuje ľahšie nastupovanie a vystupovanie. O Vaše pohodlie a bezpečnosť sa taktiež postará až 7 airbagov a klimatizácia už v základnej výbave.

Vďaka Mitsubishi ASX budú Vaše cesty príjemnejšie, komfortnejšie a bezpečnejšie.

*po dodatočnej úprave
 

Mitsubishi ASX predstavuje

Roman Pomajbo, herec a protagonista one man show Ocko
Roman Pomajbo "Tak, a už som hviezda .. Mám vlastné auto!

Teda, dnes už má auto kde kto, ale len málokto sa môže pochváliť, že má auto s vlastnou značkou. Mitsubishi Motors mi umožnilo jazdiť v aute so značkou Ocko. A pretože som naozajstným otcom (a nie iba vo svojej one man show), mám doma totiž tri dievčatká a často a rád o nich rozprávam a chválim sa ..., veľa ľudí sa na mňa usmieva a máva mi. Usmievam sa tiež, pretože som hrdý, že sedím v takom peknom a bezpečnom aute. Usmievame sa navzájom, pretože úsmev je ten najkrajší darček.

Ale niekedy sa úsmev vďaka nedisciplinovaným vodičom aj vytratí. A už potom každý vidí (vrátane policajtov), že v Mitsubishi ASX sedí rozbehnutý Ocko...

Nech už je to akokoľvek, prajem si, aby ma toto autíčko vždy doviezlo bezpečne do cieľa!

Ďakujem Ti, Mitsubishi!
ŠŤASTNÝ OCKO, Roman Pomajbo"

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk