Mitsubishi Lancer - Modely Lancer Sportsedan, Sportback, Ralliart a Evolution WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 24.7.2017

Mitsubishi Lancer

Vždy, keď v Mitsubishi Motors vzniká nový model, predstavuje každý jeho milimeter pre návrhárov náročné rozhodovanie, keďže sa usilovne snažia vyvážiť formu, funkciu a súčasne zostať verní odkazu tohto automobilu a spoločnosti. Zapálení dizajnéri spoločnosti Mitsubishi boli nútení čeliť mnohým prekážkam, ale vyrovnali sa s nimi skvele, a tak sa zrodil Mitsubishi Lancer.

Mitsubishi Lancer Sportsedan Mitsubishi Lancer Sportback

  • Lancer Sportsedan

    Už prvý pohľad na Lancer Sportsedan vám prezradí všetko, čo potrebujete vedieť: je to športový sedan, ktorý nesplynie s davom a o svojom majiteľovi vypovedá len to najlepšie. Je tak športový a dynamický, že vyzerá, ako by bol v pohybe aj vo chvíli, keď je len zaparkovaný. Vďaka skutočne športovému výkonu a vyladenej ovládateľnosti je rovnako skvelý aj pocit z jazdy.

  • Lancer Sportback

    Prítomnosť vozidla Lancer Sportback sa nedá prehliadnuť, či už v uliciach mesta alebo mimo neho. Pôsobivé línie jeho karosérie a robustné krivky nútia ostatných, aby sa za ním otáčali. Mitsubishi Lancer Sportback predstavuje luxusné športové vozidlo, od ktorého očakávate, že splní najvyššie požiadavky na komfort a ergonómiu a zohľadní aj tie najnovšie trendy v automobilovom priemysle.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk