Mitsubishi Outlander - Predstavenie WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 19.8.2017
Mitsubishi Outlander
Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvým SUV modelom s novou budúcou tvárou vozidiel značky Mitsubishi. Príjemne Vás prekvapí nielen jeho vzhľad, ale aj nový komfortný a svieži interiér s množstvom luxusných prvkov, prepracovaný podvozok, skvelé odhlučnenie a celý rad vyspelých technologických riešení zameraných na komfort a bezpečnosť. Vďaka systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander umožní na plno využiť potenciál jeho robustného výkonu za akéhokoľvek počasia.

Nový Outlander je zrodený v krajine vychádzajúceho slnka, vďaka tradičnej japonskej spoľahlivosti a inovatívnym bezpečnostným technológiám bude celkom iste spoľahlivým ochrancom na všetkých Vašich cestách. Jeho univerzálne využitie z neho robí ideálny vozidlo pre moderné rodiny s aktívnym životným štýlom. Vyspelá technológia pohonu 4x4 Vám umožní cestovať prakticky kamkoľvek, v pohodlí a bezpečí. Spoločné gény s členmi rodiny Mitsubishi, ktorí dosiahli rekordných 12 víťazstiev v najnáročnejšej rally sveta - Rallye Dakar, Vás ubezpečí v tom, že ste si vybrali správne.Mitsubishi Outlander predstavuje

Jozef Golonka, československá hokejová legenda s prezývkou „žiletka“
Jozef Golonka „Nový Outlander je pre mňa nielen zárukou skvelého zážitku z jazdy, ale najmä pohodlia a bezpečia. Či už potrebujem rýchlo a komfortne prejsť diaľnicou, kde zvyknem využívať adaptívny tempomat, alebo terénom, kde môžem prepnúť na pohon 4x4. Ako bývalý športovec oceňujem aj automatickú prevodovku s možnosťou ručného radenia pod volantom, ktoré dodáva pocit športovej jazdy. Outlander ma oslovil svojou univerzálnosťou a vyspelou technológiou pohonu všetkých kolies, ktorá je teraz ešte sofistikovanejšia vďaka rozšíreniu elektronicky riadeného pohonu všetkých kolies Multi Select o pokročilý systém S-AWC (Super-All Wheel Control) z modelu Lancer Evolution. Páčia sa mi nové LED svetlomety, ktoré zlepšia viditeľnosť a perfektne osvietia vozovku aj v noci. LED denné svietenie vo všetkých výbavách je bonusom navyše. Aj napriek tomu, že ide o luxusné auto, jeho luxus nie je okázalý. Na druhej strane je však dostatočne reprezentatívny. V mojich očiach má nový Outlander namiešané to správne korenie. Je ostrý ako žiletka, bezpečný ako hokejové chrániče, priestranný ako hokejová aréna a univerzálny ako vrcholový športovec. Každý, kto sa v ňom zvezie si ho okamžite zamiluje!“.

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk