Mitsubishi Pajero - Modely WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 24.7.2017

Mitsubishi Pajero

V posledných 70 rokoch bola firma Mitsubishi Motors vždy v čele vývoja svetovo priekopníckej technológie pohonu 4x4. Náš prvý prototyp pohonu štyroch kolies – PX33 – bol vyvinutý v roku 1936 a od tej doby neustále dominujeme na náročnom poli 4x4 vďaka tomu, že vyvíjame pokročilé technológie, ako je napríklad dobre známy a veľmi spoľahlivý systém Super Select 4WD. Model Pajero sme uviedli na trh v roku 1982 a aj dnes diktuje už štvrtá generácia modelov Pajero štandardy pre technológiu 4x4 a jej neustále zlepšovanie.

Mitsubishi Pajero SWB Mitsubishi Pajero LWB

  • Mitsubishi Pajero SWB

    3-dverový model Pajero SWB sa vyznačuje prirodzeným správaním na ceste aj v teréne. Jeho profil a sebavedomý postoj vyžadujú rešpekt a vzbudzujú pocit dobrodružstva. Solídna konštrukcia však nikdy nepreváži nad vznešeným vzhľadom vozidla Pajero, či už ho obdivujete spredu, zboku alebo zozadu. Keby sme Vám nepovedali o jeho neprekonateľnom vynikajúcom výkone v púšti, nikdy by ste tomu neverili.

  • Mitsubishi Pajero LWB

    Keď sa posadíte do Vášho nového
    5-dverového vozidla Pajero LWB, čoskoro zistíte, že kamkoľvek sa pozriete, upúta Vás luxus a atraktivita. Ak zameriate pozornosť na interiér, oceníte jemnú vyváženosť, ktorú konštruktéri spoločnosti Mitsubishi dosiahli medzi funkčným dizajnom a luxusným konečným stvárnením. Či už idete po diaľnici do práce alebo stúpate uprostred bahnitého horského svahu, je dobré byť v domácom prostredí.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk